CHEMICKÝ PEELING - KYSELINY AHA

Nová generácia ovocných kyselín viditeľne omladzuje pleť. 

Nová generácia chemických peelingov pomáha dosiahnuť maximálny efekt pre redukciu , vyhladenie vrások, zjemnenie až odstránenie hyperpigmentácie a to bez nežiadúcich účinkov ako sú začervenanie či olupovanie pleti. Systém omladzuje pleť nahradením odumretých buniek za nové bunky bez podráždenia a bolesti.

Aplikácia chemických pílingov novej generácie je bezpečná a vhodná pre citlivú aj problematickú pleť, aknózne problémy, rozšírené póry, hyperpigmentáciu, hlbšie vrásky a menšie nepravidelnosti.

Pleť už po prvej aplikácii vyzerá sviežejšie, mladšie a vďaka liftingovému efektu aj vypnutejšie. Štruktúra pleti je viditeľne lepšia.

Pre čo najlepšie výsledky odporúčame absolvovať kúru 4-5 sedení v rozpätí 7-10 dní medzi jednotlivými procedúrami. Ideálne obdobie pre absolvovanie kúry je na jeseň a v zime.

Používame chemické pílingy PHYRIS Skin Results s obsahom 20% a 30% kyselín AHA (kyselina citrónová,mliečna, jablčná, glykolová a tartarová) s hodnotou pH 3,0-3,5.

V cene ošetrenia je zahrnuté:

- povrchové vyčistenie pleti

- aplikácia 3-krokového systému chemického peelingu (príprava/AHA kyseliny/neutralizácia)

- následná starostlivosť: aktivátor SOMI PHYRIS, masáž kryštáľovými tyčinkami, sérum podľa typu pleti a požadovaného efektu, maska podľa typu pleti a požadovaného efektu,  očný a denný krém PHYRIS podľa typu pleti + púder s ochranným faktorom 50 proti slnečnému žiareniu

Kontraindikácie:

Chemický peeling nemôžete absolvovať, ak máte sklony k alergickým reakciám, ekzémy a patologické zmeny na pleti..

Chemický peeling 1 sedenie                                                35,- EUR

Chemický peeling 4 sedenia                                              130,- EUR