ODSTRAŇOVANIE FIBRÓMOV, KOŽNÝCH VÝRASTKOV, NÉVUSOV

Odstránenie kožných výrastkov je v dnešnom svete banálnou záležitosťou, taktiež vieme odstrániť krvné névusy  či popraskané žilky.


Odstránenie kožných výrastkov, krvných névusov a popraskaných žiliek Vám urobíme iba na základe predchádzajúcej osobnej konzultácie, ktorú u nás absolvujete zdarma. 

Čo je fibróm?

Fibróm nie je znamienko, je to kožný výrastok, kožná vychlípenina alebo inak povedané, kúsok kožného väziva, ktorý sa rozhodol vyrásť do výšky. Obvykle je vo farbe okolitej kože, občas býva tmavší. Rastie na tenučkej "stopke". Najčastejšie si fibróm nájdete na krku, v podpazuší, na očných viečkach, alebo pod prsiami. 

Fibrómy sú neškodné, nezvrhávajú sa, akurát zvyknú zavadzať. Hlavný dôvod na odstraňovanie fibrómov je mechanický a estetický - prekážajú Vám v činnosti a nepáčia sa Vám.

1 fibróm                                           2,- EUR

10 a viac fibrómov                          1,50 EUR za 1 ks


Névy z krvných ciev

Névy sú lokálne poruchy vývoja kožného tkaniva, ktoré sa nezapojili do harmónie kožného tkaniva. Nové môžu mať rôznu podobu a farbu. Najnápadnejší je takzvaný "oheň" - naevus flammenus. Môže sa jednať aj o veľké ložisko fialovo-červené,  nevyvýšené. Tento typ névu je vrodený. V niektorých prípadoch môže byť spojený s postihnutím nervového systému.


1 névus                                                   2,- EUR