TVAROVANIE POSTAVY

Pomocou  VCA laserovej kavitácie a laserovej rádiofrekvencie intenzívne odbúravame tuky v problematických partiách tela.

Laserová kavitácia vo vákuu je najmodernejšia alternatíva liposkucie a predstavuje účinný a predovšetkým bezbolestný spôsob boja proti tukovým vankúšikom a celulitíde. Táto metóda fungujúca na princípe vákua v kombinácii s lipolaserom dokáže odbúravať telesný tuk a efektívne tvarovať postavu bez použitia ihiel a skalpela. Jej obrovskou výhodou je, že dokáže ubrať na centimetroch aj na miestach, kde žiadna diéta ani cvičenie nie sú účinné.

DARČEK KU KAVITÁCIÍ

Figu Active Bylinkový odtučňovací čaj

Dostatok tekutín je pre organizmus veľmi dôležitý. Nízkokalorická kombinácia cenných bylín ponúka jednu z najlepších alternatív napr. k vode. Bylinný odtučňovací čaj je dôležitým doplnkom pri redukcii váhy. Pomáha pri neutíchajúcej chuti do jedla a odplavovanie toxínov z tela von. Nielen, že je vhodným produktom pri rekonvalescencii po chorobách, pri detoxe alebo odvodňovaní tela u dehydratovaných jedincov, zároveň Vás podporí k návykom na pravidelný a dostatočný pitný režim.

Výsledky po 1 sedení:  úbytok 2 až 4 cm podľa stavu klienta.

Čo je to kavitácia a ako funguje?

Kavitácia bola v posledných rokoch mimoriadne spopularizovaná ako neinvazívny a nechirurgický variant liposukcie. Je úplne bezbolestná, jej účinky sú však porovnateľné s invazívnym odsávaním tuku. V našom centre celé ošetrenie prebieha v dvoch fázach. Na rozdiel od väčšiny  centier na trhu využívame kavitačný prístroj, ktorý do podkožia vysiela zároveň aj Lipo laserovú energiu, čím sa zvyšuje sila ošetrenia a to všetko sa znásobuje tým, že zákrok je prevádzaný vo vákuu, kde neunikne tejto koncentrovanej energii ani jedna tuková bunka.

1. fáza - Kavitácia vo vákuu

Počas ošetrenia sa po pokožke krúživými pohybmi prechádza masážnou hlavicou, ktorá pomocou koncentrovanej energie (KAVITY) v podkoží rozbíja membrány (rozrušuje steny) tukových buniek. Tie implodujú (zrútia sa do seba) a následne sa dostávajú do medzibunkového priestoru, odkiaľ sú lymfatickým systémom vyplavené z organizmu. Keďže táto energia je  presne cielená, nedochádza k žiadnemu poškodeniu tkaniva ani pokožky. Metóda je vhodná na odstraňovanie lokálneho tuku a na zmierňovanie prejavov celulitídy,  či remodeláciu postavy.

2. fáza - Rádiofrekvencia s lipolaserom

Z hlavice sa do podkožia  dostáva  tripolárna rádiofrekvencia. Tá priamo pôsobí na kolagén v pokožke, ktorý obaľuje zhluky tukových buniek. Kolagén je narušený a pokožka sa vypína a nevzhľadné hrbolčeky miznú. Výsledok ošetrenia kavitačným prístrojom vo veľkej miere závisí od schopnosti organizmu odbúrať uvoľnené tukové bunky cez lymfatický systém. Klienti preto absolvujú v podstate dvojité ošetrenie požadovaných partií, aby sa dosiahol požadovaný výsledok  a aby bezprostredne potom lymfatický systém dokázal vyplaviť všetko nežiadúce z tela von. Preto používame rádiofrekvenciu v kombinácii s lipolaserom,  ktorý lokálne podporuje metabolizmus a odplavovanie škodlivín z tela, čím výrazne zvyšuje účinok samotnej kavitácie.

OŠETRENIE BRUCHA

procedúra trvá 60-80 minút podľa typu klienta

1 sedenie  100,- EUR

4 sedenia 350,- EUR


OŠETRENIE ZADOK A BOKY

procedúra trvá 60-80 minút podľa

typu klienta

1 sedenie 100,- EUR

4 sedenia 350,- EUR

OŠETRENIE RUKY

procedúra trvá 40 -60 minút podľa typu klienta

1 sedenie 80,- EUR

4 sedenia 300,- EUR

OŠETRENIE NOHY

procedúra trvá 60-80 minút podľa typu klienta

1 sedenie 100,- EUR

4 sedenia 350,- EUR