3-FÁZOVÉ ZOŠTÍHĽOVANIE A TVAROVANIE POSTAVY

Pomocou ultrazvukovej kavitácie, rádiofrekvencie s lipolaserom a vákuovej rádiofrekvencie  intenzívne odbúravame tuky v problematických partiách tela.

1. fáza - Ultrazvuková kavitácia

Ultrazvuková kavitácia je najmodernejšou neinvazívnou alternatívou chirurgickej liposkucie a predstavuje účinný a predovšetkým bezbolestný spôsob boja proti tukovým vankúšikom a celulitíde. Táto metóda dokáže odbúravať telesný tuk a efektívne tvarovať postavu bez použitia ihiel a skalpela. Jej obrovskou výhodou je, že dokáže ubrať na centimetroch aj na miestach, kde žiadna diéta ani cvičenie nie sú účinné. 

Počas ošetrenia sa po pokožke krúživými pohybmi prechádza masážnou hlavicou, ktorá pomocou koncentrovanej energie (KAVITY) v podkoží rozbíja membrány (rozrušuje steny) tukových buniek. Tie implodujú (zrútia sa do seba) a následne sa dostávajú do medzibunkového priestoru, odkiaľ sú lymfatickým systémom vyplavené z organizmu. Keďže táto energia je  presne cielená, nedochádza k žiadnemu poškodeniu tkaniva ani pokožky. Metóda je vhodná na odstraňovanie lokálneho tuku a na zmierňovanie prejavov celulitídy,  či remodeláciu postavy.

2. fáza - Rádiofrekvencia s lipolaserom

Z hlavice sa do podkožia  dostáva  sedempolárna rádiofrekvencia. Tá priamo pôsobí na kolagén v pokožke, ktorý obaľuje zhluky tukových buniek. Kolagén je narušený a pokožka sa vypína a nevzhľadné hrbolčeky miznú.  Preto používame rádiofrekvenciu v kombinácii s lipolaserom,  ktorý lokálne podporuje metabolizmus a odplavovanie škodlivín z tela, čím výrazne zvyšuje účinok samotnej kavitácie.

3. fáza - Vákuum s rádiofrekvenciou 

Vákuum pôsobí tak, že nasáva pokožku, spôsobuje drenáž tukových buniek, stimuluje cievne zásobovanie. Technológia vákua výrazným spôsobom zlepšuje stav pokožky, ktorá sa naťahuje, podkožný tuk sa stáva terčom, čo vedie k zníženiu nahromadenej tukovej vrstvy, pomáha pri rozbíjaní tukových zásob v bunke a ich odplavovaní z tela. 


Priebeh ošetrenia

1. V deň termínu ošetrenia odporúčame zvýšiť príjem vody, polhodinu pred ošetrením vypiť cca 0,6 -0,8 litra vody.

2. Prvému ošetreniu predchádza konzultácia, meranie a prípadne aj fotografovanie problematických oblastí.  Ďalšie meranie ošetrovaných partií robíme vždy pred nasledujúcim ošetrením, nikdy nie tesne po ošetrení. 

3. Nasleduje 3-fázové ošetrenie vybraných oblastí (na jednom sedení ošetrujeme najviac dve oblasti).

4. Po ukončení ošetrenia, aj v dňoch medzi ošetreniami odporúčame dodržiavať pitný režim, telo potrebuje cca 48 hodín na vyplavenie toxínov a tukov z tela. 

Výsledok ošetrenia vo veľkej miere závisí od schopnosti organizmu odbúrať uvoľnené tukové bunky cez lymfatický systém. Klienti preto absolvujú 3-fázové ošetrenie požadovaných partií, aby sa dosiahol požadovaný výsledok a aby bezprostredne potom lymfatický systém dokázal vyplaviť všetko nežiadúce z tela von. 

Podľa stavu klienta odporúčame absolvovať 4 - 10 sedení, prvé 3-4 sedenia v odstupoch približne 4 dni, ďalšie sedenia v približne  7 - 10 dňových  odstupoch. 

Výsledky po 1 sedení: úbytok 1 až 4 cm podľa stavu klienta. 

DARČEK PRE VÁS

Figu Active - bylinkový odtučňovací čaj

Dostatok tekutín je pre organizmus veľmi dôležitý. Nízkokalorická kombinácia cenných bylín ponúka jednu z najlepších alternatív napr. k vode. Bylinný odtučňovací čaj je dôležitým doplnkom pri redukcii váhy. Pomáha pri neutíchajúcej chuti do jedla a odplavovanie toxínov z tela von. Nielen, že je vhodným produktom pri rekonvalescencii po chorobách, pri detoxe alebo odvodňovaní tela u dehydratovaných jedincov, zároveň Vás podporí k návykom na pravidelný a dostatočný pitný režim.


OŠETRENIE BRUCHA

procedúra trvá 60-80 minút podľa typu klienta

1 sedenie  100,- EUR

4 sedenia 350,- EUR


OŠETRENIE ZADOK A BOKY

procedúra trvá 60-80 minút podľa

typu klienta

1 sedenie 100,- EUR

4 sedenia 350,- EUR

OŠETRENIE RUKY alebo LÝTKA

procedúra trvá 40 -60 minút podľa typu klienta

1 sedenie 80,- EUR

4 sedenia 300,- EUR

OŠETRENIE PREDNEJ ALEBO ZADNEJ ČASTI STEHIEN

procedúra trvá 60-80 minút podľa typu klienta

1 sedenie 100,- EUR

4 sedenia 350,- EUR

Kontraindikácie:

kardiostimulátor a kovové časti v tele
poruchy zrážanlivosti krvi
tehotenstvo, dojčenie
diabetes
onkologické ochorenia
zápalové ochorenia v mieste ošetrenia
herpes , iné aktívne infekcie , AIDS a HIV
epilepsia a iné neurologické poruchy
ekzém a tetovanie v mieste ošetrenia
nedávne aplikácie kyseliny hyalurónovej a botoxu