KOZMETIKA

Vyberte si z našej ponuky ošetrení pleti a ak si neviete poradiť, nezabudnite, že konzultácie sú u nás vždy zdarma.  

BEAUTY DIAMONDS ošetrenie Diamantmi a kokteilom vitamínov

Doprajte si silu účinku DIAMANTU a KYSELINY HYALURONOVEJ v exkluzívnej  textúre. Zažite pocit, že sa vaša pleť stáva znova mladšou a pružnejšou. Cieľom je aktívne spevnenie pleti (obnova pleťových buniek) a zároveň aj hydratácia, rozžiarenie a vyrovnanie farby pleti. Vysoký obsah HEXAPEPTIDU, ktorý je náhradou botoxu, v kombinácii s výťažkami z kigélie majú silný liftingový účinok a chrania pleť pred voľnými radikálmi.

Cena ošetrenia 60 minút                                             19,90 EUR

NANO GOLD ošetrenie s Nanozlatom a hodvábnymi proteínmi 

Nechajte sa rozmaznávať a užívajte si SILU účinku NANO ZLATA a HODVÁBU. Cíťte sa ako Kleopatra a uchovajte si mladosť a sviežosť pleti. Zažite pocit, že sa vaša pleť kúpe v zlate. Cieľom je posilnenie krvného a lymfatického obehu (tvorba kolagénu a lifting) a zároveň aj hĺbkové prečistenie pleti. Zlato v kombinácii s hodvábnymi proteínmi zabezpečujú vysokú ochranu pleti pred UVA žiarením, uľahčujú budovanie kolagénu a lepšiu regeneráciu. Majú silný liftingový účinok a zanechávajú zamatovo hodvábny pocit pleti. 

Cena ošetrenia 60 minút                                                 19,90 EUR

Ošetrenie ZEITGARD SYSTEMS - Anti-age

Pleť krásne čistá a bez vrások! Taká môže byť aj vaša pleť! Na scénu prichádza úplne nové anti-age ošetrenie!

Vyskúšajte absolútnu novinku! Patentované čistenie pleti so špeciálnym systémom ošetrenia vrások a následnou starostlivosťou o pleť prírodnou kozmetikou testovanou inštitútom nemeckých kožných lekárov. Výsledky ošetrenia sú viditeľné už po prvom použití. Nenechávajte krásu na náhodu! Spoločne s anti-age produktmi špeciálne určenými pre rôzne požiadavky môžu byť vrásky a ochabnuté partie pleti ošetrené priamo a cielene.

Ošetrenie pleti 45 minút                                            15,- EUR

AKNÉ STOP HĹBKOVÉ čistenie aknóznej pleti / tela

Zbavte sa problémov s akné a dožičte pleti žiarivý, zdravý vzhľad a silu účinku ČISTÉHO STRIEBRA , DEXPANTENOLU A ZINKU. Kombinácia účinných látok LR pôsobí tromi spôsobmi :antibakteriálne, regulačne a protizápalovo. Čistenie je veľmi jemné no pôsobí do hĺbky k čomu dopomáha kyselina Salicylová,ktorá otvára póry,čo zabezpečí transfer látok do hĺbky. Zlúčeniny zinku zabezpečujú regeneráciu pokožky,zatiaľ čo Dexpantenol stabilizuje vzhľad a dodáva elasticitu a hladkosť. 

Ošetrenie pleti 60 minút                                                16,- EUR

KOMPLEXNÉ OŠETRENIE PLETI KYSELINOU HUALURONOVOU

Manuálna liftingová masáž tváre, dekóltu, ramien a šije s aktívnou ampulkou, hlbokým čistením, maskou, úpravou obočia a denným líčením.

Nechajte sa rozmaznávať a užívajte si SILU účinku MANUÁLNEJ MASÁŽE S AKTÍVNOU AMPULKOU S 3% KYSELINOU HYALÚRONOVOU. Cíťte sa ako Kleopatra a uchovajte si mladosť a sviežosť pleti. Zažite pocit, že sa vaša pleť kúpe v Luxuse. 

Cena ošetrenia 90minút                                                 39,90 EUR