MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA

Ošetrenie,  ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií. 

Mezoterapia je metóda, pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Mezoterapia stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje stav pleti a obnovuje mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk. Zjemňuje jazvy a strie a umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov.

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA DERMAROLLEROM

Mezoterapia určená ku kozmetickému ošetreniu s plytkým vpichom ale s účinnými biopeptidovými koktejlami látok pre ten ktorý žiadaný efekt. Kyselina hyaluronová, kyselina DMAE,  biotín a ďalšie účinné látky sú vpravované do pokožky,  ktorá je dokonalo vyčistená tak, aby v nej nasledujúce 3 dni pracovali na jej obnove a vitalite. 

1 ošetrenie                         35,- EUR

5 ošetrení                         150,- EUR

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA

 DERMAPENOM

Na vrásky, jazvy, akné, strie, celulitídu, vlasy. Znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Viditeľne znižuje zjazvenie, poškodenie slnkom a pigmentácie. Koža sa stáva silnejšie a zdravšia. Zvyšuje prenikanie kozmetických výrobkov do pokožky až o 400%. 

DermaPen je zariadenie na ihlovú mezoterapiu. Vhodné na vykonávanie rozličných zákrokov na tele - na tvári, bruchu, zadku, stehnách, hlave atď. Dokonale odstraňuje odumretú vrchnú pokožku a zároveň stimuluje vlastný kolagén a elastín k regenerácii s minimálnou traumou kože. Pomáha odstraňovať vrásky, jazvy, strie (pajazvičky). Efekty sú vidieť už po prvej aplikácii!

1 sedenie                     55,- EUR       5 sedení                   240,- EUR

Kontraindikáce: 

užívanie antibiotík, užívanie liekov na riedenie krvi, užívanie Retinol A na lekársky predpis, herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, diabetes, zvýšená citlivosť kože, alergie na lokálne, povrchové anestetické krémy, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky