PHYRIS


UNIKÁTNA 3-FÁZOVÁ STAROSTLIVOSŤ 

Pracujeme s profesionálnou nemeckou kozmetikou PHYRIS, ktorá je postavená na unikátnej 3-fázovej starostlivosti:

· ČISTENIE

· AKTIVÁCIA

· VYŽIVENIE PLETI

Tri kroky k dokonalej pleti, ktorá skutočne stojí za vyskúšanie. Vyskúšajte kozmetickú procedúru Skin Comeback, či HydroActive Plus...

PHYRIS je profesionálna kozmetika, na ktorú sa kladú rovnako vysoké nároky ako na výrobu liekov. Testuje sa iba na dobrovoľníkoch a pod lekárskym dozorom, preto ju môžete bez obáv používať aj keď máte vysoko citlivú pleť.

Vybrané rastlinné extrakty a vitamíny, jemné ovocné kyseliny, stopové minerálne prvky, kmeňové bunky a produkty s kyselinou hyalurónovou sa spracovávajú pomocou najmodernejších technológií, aby boli zaručené ich optimálne vlastnosti a špičková kvalita v produktoch PHYRIS.

PHYRIS venuje veľkú pozornosť inovačným technológiám a a určuje najnovšie trendy v kozmetike.

Našim zákazníčkam ponúkame kozmetickú starostlivosť pre každú situáciu - efektívnu a tolerovanú. Už po prvom ošetrení v našom salóne a po krátkom čase používania kozmetiky PHYRIS dosiahnete výsledky, ktoré uvidíte aj Vy sama.

Profesionálnu kozmetiku PHYRIS používame pri všetkých ošetreniach v našom salóne, vrátane starostlivosti pred prístrojovými ošetreniami a následnej starostlivosti po ošetrení prístrojmi, aby sme Vám zaručili exkluzívnu starostlivosť od prvého kroku až po posledný.