ŠKOLENIA

Ponúkame vám školenia akreditovanými lektormi v Košiciach a Spišskej Novej Vsi, ktoré sú vedené individuálnou formou pre 100 percentnú sústredenosť len na Vás.

Ponúkame výber kvalitných kurzov permanentného make-upu zdravotníckou mikropigmentáciou, metódou Microblading  patentovanou metódou (s rešpektovaním hygienických bezpečnostných predpisov a noriem v zmysle legislatívy SR a EÚ) a mnoho iných. Naše kurzy školí akreditovaná lektorka s praxou v odbore viac ako 14 rokov.

ŠKOLENIE MICROBLADING OBOČIA

 Metódou Microblading nadobudnete základné odborné, teoretické i praktické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri výkone Microbladingu. Poskytujeme v súčasnosti najmodernejšiu metódu najjemnejšieho a najprirodzenejšieho permanentného make-upu využívajúcu špeciálnu patentovanú 3D čiarkovanú metódu , ktorú môžu používať len preškolení permanentný stylisti.

1 dňový kurz                   299,- EUR

2-3 dňový kurz               699,- EUR                                  +štartovací set

ŠKOLENIE MICROBLADING PIER

Microblading pier manuálnou technikou je najnovším typom aplikácie mikropigmentovej implantácie. Tento privátny kurz len pre vás v jednom alebo až počas 2 dní  plných praxe a informácii učí akreditovaná lektorka v súkromí.

1 dňový kurz             299,- EUR

2-3 dňový kurz         699,-EUR .                                +štartovací set


ŠKOLENIE APLIKÁCIA OČNÝCH LINIEK

Vytvorením správneho tvaru očnej linky a jej vyfarbeniu už od korienkov rias,  dosiahnete akýkoľvek efekt tvaru či vzhľadu očí. Naučíme Vás vytvoriť prirodzené linky pre každodenné nosenie, ale aj ako docieliť extravagantný vzhľad . Vaši klienti sa už nemusia líčiť na dovolenke a utrácať za vodeodolné ceruzky. S permanentným make-upom sa ich starosti rozplynú. 

1  dňový kurz           299,- EUR 

ŠKOLENIE 3D-5D NORKOVÉ RIASY

Súkromný kurz na aplikáciu norkových prírodných rias 3D Mink Lashes, kde sa len Vám bude venovať lektorka ako jedinej počas 1 dňa pre dokonalé a profesionálne vyškolenie.

1 dňový kurz             199,- EUR


ŠKOLENIE MEZOTERAPIA DERMAROLLER/DERMAPEN

Mezoterapia ako najúčinnejšia pomoc telu vlastnými látkami vpravovanými do hĺbky kože,  Vám otvorí nové možnosti ako účinne pomôcť Vašim klientom. Toto privátne školenie je opäť individuálna výučba.

1 dňový kurz              199,- EUR

Brow Extension- zahusťovanie obočia chĺpkami

Zahusťovanie obočia je absolútnou novinkou na slovenskom trhu !!!Ponúka ideálne riešenie ženám, ktoré majú riedke, krátke, ťažko upraviteľné obočie.Chĺpky rôznych veľkostí sa vlepujú na prirodzené obočie medzi vlastné chĺpky alebo na kožu.Je to ideálne riešenie pre všetky ženy, ktoré nie sú spokojné so svojím obočí, chcú si ho zahustiť, poprípade zmeniť formu, tvar alebo dĺžku obočia.Zahustené obočie vydrží od 14-21 dní, v závislosti od typu pleti, typu obočia a množstva prirodzených chĺpkov.Táto metóda je vhodná pre kozmetické salóny, ktoré chcú ponúknuť svojim zákazníčkami niečo extra, niečo nové.Časovo to nie je až také náročné, podľa zručnosti kozmetičky cca. 60 min.

1 dňový kurz 99,- EU

ŠKOLENIE FIBROBLAST

Lifting očí alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, strií, pigmentácií, vrások na čele, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom, pomocou prístroja .

1 dňový kurz              299,- EUR

INFORMÁCIE O ŠKOLENIACH

Školenia sú u nás vždy individuálne, to znamená že lektor sa venuje počas celého školenia len Vám. Modelky na všetky školenia zabezpečujeme  my, rovnako aj materiál a potrebné vybavenie, takže sa nemusíte o nič starať. Termín školenia si u nás môžete  dohodnúť na Vám vyhovujúci termín. Pri objednávke viacerých školení naraz sa celková cena znižuje podľa ich počtu.

Tešíme sa na Vás.