ŠKOLENIA

Ponúkame vám školenia akreditovanými lektormi v Košiciach a Spišskej Novej Vsi, ktoré sú vedené individuálnou formou pre 100 percentnú sústredenosť len na Vás.

Ponúkame výber kvalitných kurzov permanentného make-upu zdravotníckou mikropigmentáciou, metódou Microblading  patentovanou metódou (s rešpektovaním hygienických bezpečnostných predpisov a noriem v zmysle legislatívy SR a EÚ) a mnoho iných. Naše kurzy školí akreditovaná lektorka s praxou v odbore viac ako 14 rokov.

ŠKOLENIE MICROBLADING OBOČIA

 Metódou Microblading nadobudnete základné odborné, teoretické i praktické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri výkone Microbladingu. Poskytujeme v súčasnosti najmodernejšiu metódu najjemnejšieho a najprirodzenejšieho permanentného make-upu využívajúcu špeciálnu patentovanú 3D čiarkovanú metódu , ktorú môžu používať len preškolení permanentný stylisti.

1 dňový kurz                   299,- EUR

2-3 dňový kurz               699,- EUR                                  +štartovací set

ŠKOLENIE MICROBLADING PIER

Microblading pier manuálnou technikou je najnovším typom aplikácie mikropigmentovej implantácie. Tento privátny kurz len pre vás v jednom alebo až počas 2 dní  plných praxe a informácii učí akreditovaná lektorka v súkromí.

1 dňový kurz             299,- EUR

2-3 dňový kurz         699,-EUR .                                +štartovací set


ŠKOLENIE APLIKÁCIA OČNÝCH LINIEK

Vytvorením správneho tvaru očnej linky a jej vyfarbeniu už od korienkov rias,  dosiahnete akýkoľvek efekt tvaru či vzhľadu očí. Naučíme Vás vytvoriť prirodzené linky pre každodenné nosenie, ale aj ako docieliť extravagantný vzhľad . Vaši klienti sa už nemusia líčiť na dovolenke a utrácať za vodeodolné ceruzky. S permanentným make-upom sa ich starosti rozplynú. 

1  dňový kurz           299,- EUR 

ŠKOLENIE 3D-5D NORKOVÉ RIASY

Súkromný kurz na aplikáciu norkových prírodných rias 3D Mink Lashes, kde sa len Vám bude venovať lektorka ako jedinej počas 1 dňa pre dokonalé a profesionálne vyškolenie.

1 dňový kurz             199,- EUR


ŠKOLENIE MEZOTERAPIA DERMAROLLER/DERMAPEN

Mezoterapia ako najúčinnejšia pomoc telu vlastnými látkami vpravovanými do hĺbky kože,  Vám otvorí nové možnosti ako účinne pomôcť Vašim klientom. Toto privátne školenie je opäť individuálna výučba.

1 dňový kurz              199,- EUR

HENNA BROWS - MASTER CLASS Slovakia

OBSAH KURZU: ➡️teória ➡️farbenie obočia špeciálnou Bio Hennou

⚪️ Dokonalé modelovanie obočia, vymeriavanie

⚪️ Depilácia obočia pomocou šetrných voskov

⚪️ Pokročilé techniky farbenia obočia (miešanie farieb)

⚪️ Súčasné trendy v Brow farbách a aplikácí OMBRÉ EFEKT

- starostlivosť po aplikácií
Titul Brows Master

🔴 efekt v koži 2-3 týždne

🔴 efekt na vláskoch obočia 6 týždňov
1 dňový kurz             189,- EUR

ŠKOLENIE FIBROBLAST

Lifting očí alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, strií, pigmentácií, vrások na čele, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom, pomocou prístroja .

1 dňový kurz              299,- EUR

INFORMÁCIE O ŠKOLENIACH

Školenia sú u nás vždy individuálne, to znamená že lektor sa venuje počas celého školenia len Vám. Modelky na všetky školenia zabezpečujeme  my, rovnako aj materiál a potrebné vybavenie, takže sa nemusíte o nič starať. Termín školenia si u nás môžete  dohodnúť na Vám vyhovujúci termín. Pri objednávke viacerých školení naraz sa celková cena znižuje podľa ich počtu.

Tešíme sa na Vás.