ULTHERAPIA - HIFU  

Lifting bez skalpela a modrín fokusovanou ultrazvukovou metódou Hifu (Ulterapia) na omladzovanie, ktorá vyzdvihne obočie až do 1 cm*, rozžiari pohľad či pozdvihne padnuté líca a zlepší pleť prirodzene bez chirurgického zákroku. Zahŕňa spevnenie ovisnutej pokožky, lifting, úbytok vrások a prejasnenie rysov tváre. Tvorba nového kolagénu v podkoží spôsobí aj celkové spomalenie starnutia.

HIFU - FACELIFTING BEZ SKALPELA

Prístroj s technológiou HIFU Lifting bez skalpela bol pôvodne vyvinutý pre liečbu nádorových ochorení. Je založený na HIFU - High Intensity Focused Ultrasound, čo znamená vysoko fokusovaný ultrazvukový systém pre pokožku..

Prístroj HIFU vďaka tejto technológii dokáže zobraziť detailný obraz vnútornej štruktúry Vašej pokožky s geometrickou presnosťou. Inak povedané vďaka tejto technológii "vidíme pod pokožku" a dokážeme presne zamerať ošetrenie až do hĺbky 4,5 mm.HIFU spôsobuje celkové omladenie pokožky s dlhodobým efektom už po jednom ošetrení (niekoľko rokov!).

PRINCÍP OŠETRENIA

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky.

Hifu vysiela vlny - cielené impulzy do hĺbky 4,5 mm pod pokožku, kde pôsobí v rovnakej vrstve ako pri chirurgickom zákroku. Pokožka reaguje tak že sa v nej začne vytvárať nový kolagén a pleť sa viditeľne vypína a spevňuje. Tvorba kolagénu prebieha aj po zákroku. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia povrchu pokožky , a tým patrí Hifu Ultherapy k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych ošetrení. Výsledky z ošetrenia pretrvávajú niekoľko rokov.

Čelo a očné okolie

Komplet lifting   399€

konzultácia zdarma

Líca

Komplet lifting   399€

konzultácia zdarma

Lifting spodnej časti tváre

Komplet lifting    499€

konzultácia zdarma

Krk a podbradok

Komplet lifting       499€

konzultácia zdarma

Dekolt

Komplet lifting 499€

konzultácia zdarma

Celá tvár

Komplet lifting    1100€

konzultácia zdarm

Paže  a kolená

Komplet lifting      499€

konzultácia zdarma